רונה אביב הפקות- הפקות תוכן

פעילויות לילדים בזום

בואו להכיר את מגוון הפעילויות וההצגות ילדים שאנחנו מציעים בזום

חג פורים בשנת 2020 הביא אתו שינוי כלל עולמי שהרחיק בנינו. לא ידענו כיצד זה אפשרי לא להיפגש ולא להתחבק? אני הייתי בעיצומן של מסיבות פורים, עברתי בין ערים והרים של ילדים, רוקדים, מחליפים תחפושות, מתחבקים ומשתגעים ולא הבנתי איך אפשר בכלל אחרת.

אבל החיים הם עוצמתיים וכל הזמן מפתיעים ואנחנו בני האדם, יצורים יצירתיים ובעיקר נחושים לגלות עולמות חדשים. אז ברוכים הבאים לעולם ההפעלות וההצגות בזום!

זהו עולם נפלא, הנה פורים כבר שוב מעבר לפינה ומה היה לנו בשנה שחלפה? ואוו הייתה הרבה שמחה, אהבה, העשרה ומטרה אחת ברורה- לעשות לילדים חוויה טובה.

מברק מזמר בזום

מברק מזמר בזום הפך לנוהל בוקר, מרחפת בין כיתות בארץ. צצה בלי התראה כעוד חלון
של תלמיד/ה בכיתה, בובת ענק מזמרת ורוקדת שתפסה את כולם בהפתעה. יום הולדת,
ברכות ושירה שריגשה ושמחה את כל הילדים ובעיקר שברה שיגרה וחיוך לכולם העלתה.

פעילות חגים לילדים בזום

לכל חג הפעלה בהתאמה- לערכים, לסממנים, לאווירה ותמיד עם הרבה שמחה. כי שמחת בחגיך והיית אך שמח. אך שמח- למרות הכול! וזאת החוכמה!
הפעילויות משלבות הצגה מעשירה ומעצימה, פעילות במסגרת החינוכית או בבית עם המשפחה.

פעילות בחנוכה לזום

עבור מוסדות ועסקים וכל מי שבחג רוצים להיות שמחים, כי כל הפעלה במסיבה מטריפה מסיימים. אז חנוכה היה באורות זוהרים, לא רק בלב אלא גם בתאורה, בתלבושות ובתפאורה וזה היה פשוט נפלא. 

קיבלנו תגובות- "זה מדהים, הם עונים לך, צועקים למסך, עושים כל מה שאת עושה ואת אפילו לא פה"

זהו הקסם האמתי והמופלא שלא צריך להגיע פיזית כשיש כוח מחשבה ויצירה והרבה רוח ואנרגיה טובה. כך יכולתי להגיע להרבה יותר ילדים בפעם אחת ו"לשגר" את עצמי ממקום למקום בשנייה אחת.

ואגלה לכם סוד נוסף- בזמן שאתם הסתכלתם עלי, אני הסתכלתי עליכם. ראיתי אתכם בסלון עושים את המשימות, עונים לי למסך, ואפילו את ההורים עם האחים הקטנים שלכם על הידיים, קופצים אתכם ורוקדים.

שימחתם אותי אפילו יותר ממה שאני שימחתי אתכם! 

והנה חלפה שנה ולפני ששמנו לב אנחנו בפורים חזרה. גם הפעם כמו כל שנה, פורים זה חג של מסיבה אז אלי תתקשרו, זמן תתאמו ורוצו תתחפשו.
בתי ספר, עסקים יישובים רבים כבר קבעו- בזום אנחנו נפגשים וביחד את הילדים משמחים וגם את ההורים החמודים. מתאים לכל המשפחה.

להצגות לילדים בזום לחץ כאן