סדנה להעצמה אישית וקבוצתית – לצוותי עבודה וארגונים

סדנת העצמה אישית – קבוצתיתמקצועית

 

הסדנה מיועדת לקבוצות:
במקומות עבודה / ארגונים
במסגרות חינוכיות/ חברתיות

מטרות הסדנה

  • חשיפת אוסף המיומנויות והכישורים האישיים.
  • התנסות בפריצת גבולות אישיים וקבוצתיים.
  • הכוונה לכלים פרקטיים וכלי חשיבה יצירתית עסקית, כיצד לתרגם התובנות לטובת המערכת ורווחיות.

בין אם אתם מחפשים דרך לפיתוח צוות עובדיםפיתוח מנהלים או שאתם מעוניינים לעשות צעד עבור העצמת עובדים בארגון שלכםסדנת העצמה אישית וקבוצתית מביאה משהו שמגיע ממקום יותר הוליסטי והומני. בהנחיה ייחודית ובכלי המשחק, האימון והאמנות אנחנו מצליחים להגיע ולגעת באנשים ממקום אחר ממה שהם רגילים להביא למקום העבודה, מקום יותר אישי, משמעותי ונרחב.

הסדנה מאפשרת לכל אחת ואחד להביא לקבוצה את  עולמם הפנימי העשיר והייחודי ובכך להעצים את הפרט וליצור חיבור והעצמה של הכלל. הסדנה מעניקה נקודת מבט מעמיקה על הפרט, פתיחות, קירבה והזדהות.

יתרונות הסדנה הן מעבר לפן האישי והחברתי. בפן המקצועי אנחנו למדים יותר על עולמו העשיר של הפרט ויכולתו לתרום לקידום הקבוצה, המחלקה והארגון. מתוך הדברים שהוא מבין בהם ומעשירים את צורת חשיבתו וניסיונו. הכישורים הנלווים של כל אחד והדברים אותם הוא נהנה לעשות ולתרום לחברה ואף תכונות האופי הטבועות בה או בו. מתוך כך נולדת יצירה חדשה וצפים כוחות פונקציונליים התורמים רבות לקידום הפרט והקבוצה.

סדנה זאת מאפשרת להמון מעלות לצוף ולהתגלות. חשיפת העולם האישי הנרחב של כל אחד ואחת, מעצימה את העולם המשותף הנרחב הנגלה. ומשם בסיעור מוחות מודרך ומכוון אנו מתרגמים את החלקים שיצאו אל האור לתפוקה חדשה. והקניית כלים בחשיבה יצירתית עסקית המוציאה מן הכוח אל הפועל.

 

מתודות וכלים:

משחק – אימון – אמנות

"אי שפיות: לעשות את אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות." – אלברט איינשטיין.

מזמינה אתכם לנסות משהו שונה 🙂

מה הם כלי המשחק, האימון והאמנות?

משחק – Act / Play / Game

הצגה – הצגה של עצמנו ושל הרעיונות שלנו לאחרים, יצירת שיחה אישית ומשמעותית, עמידה ודיבור מול קהל, כריזמה, קסם אישי, מנהיגות, הובלה. 

משחקיות – מה הדברים שניתן להשיג במשחקיות שלא ניתן להגיע אליהם ברצינות?! רבים!!!

תחרות – יחידים או קבוצתית, הסתכלות על החיים כמגרש משחקים וכיצד פועלים ביצירתיות בתוך הכללים, מוטיבציה, אגו והשגיות. 

אמנות– מגיעה מהצד היצירתי, האינטואיטיבי של המוח שבו נמצאת הדלת שממנה מתגלצ'ים הרעיונות אלינו. שפת האמנות הינה אמצעי מאוד יעיל להגיע ולהביע את רגשותינו, תחושותינו ורעיונותינו, גם דרך התחברות ליצירות קיימות ולא בהכרח אישיות.  

דמיון – חשיבה יצירתית אמתית תגיע מחופש לשלב את כל החלקים שבנו. מאומץ שיגיע מתחושת ביטחון. תחושת ביטחון שתגיע מתחושה שמכירים אותי באמת.  חיבור בין דמיון לצד הריאלי והמדויק של המוח מאפשר תכנון ויישום רעיונות.

 

סטינג הסדנה:

הסדנה תהליכית ולא חד פעמית. לסדנאות גיבוש חווייתיות מוזמנים להיכנס לקישור:
סדנאות גיבוש פרונטלי ובזום

הסדנה נעשית בקבוצה של עד 8-10 משתתפים על מנת שכל אחת ואחד יקבלו את הזמן להביא ולהביע את עצמם.

המלצה: משך הסדנה 3-4 שעות, עם הפסקה אחת של כ- 15 דקות. מפגשים חד שבועיים למשך של 12 מפגשים או 24 מפגשים.

כל סדנה תותאם לצרכי הארגון ובדגשים הרלוונטיים לכם:

מיומנויות תקשורת / תקשורת מקרבת / יחסים / כישורים חברתיים / בטחון עצמי – הערכה עצמית בריאה / מודעות עצמית וסביבתית – תפקיד חברתי / סדר וארגון – מיון והפרדה – בהיבט הרבה יותר נרחב ממשימות / הגדלת ראש / חשיבה יצירתית רעיונאית – עסקית / חיבור לאני הגבוה – פרספקטיבה ופעולה מתוך אינטואיציה / חיבור משמעות אישית ותעסוקתית / מנהיגות והובלה / חשיפת מיומנויות וכישורים אישיים ויישומם בפועל / פריצת גבולות אישיות וקבוצתיות / מיומנויות מכירה – משא ומתן – שכנוע / תודעת שפע – או איך להרגיש בנוח עם כסף / דמיון מודרך ככלי לבריאת מציאות / איזון בית – עבודה /

הסדנה מתקיימת באווירה חמה ובטוחה. בעין טובה ומטיבה. ובתרגול מעשי ולא דיבורים על… אשמח לדבר, להיפגש, להתחבר ולהכיר, להסביר, לתאם צפיות, לערוך התאמות הדדיות, להגדיר יעדים ולצאת לדרך עם כוונה מדויקת ואמונה בלב.

הסדנה מתאימה למקומות עבודה וארגונים –
הסדנה יכולה להתאים גם למי שרוצה לייצר העצמה קבוצתית, מי שמחפש סדנאות לעובדים, רעיונות לגיבוש קבוצה ואפילו פעילות גיבוש מרגשת.
בואו לגלות את הכוח של הקבוצה המתגלה דרך זה העצמה והבנה של הייחוד והתרומה של כל אחד ואחת. 

הפילוסופיה:

"כל העולם במה וכולנו שחקנים" – וויליאם שייקספיר

 אנחנו מחליפים כובעים כל היום – במיומנות רבה, בצורה חלקה ובשליטה מלאה.

לכל תפקיד הגדרות ברורות והפרדה מוחלטת . אני מורכבת ומורכב מהמון חלקים ולכל תפקיד אני מביא ומביאה חלקים אחרים שלי.

והשאלה הגדולה – האם נכון להביא למקום העבודה את כל החלקים שלי?

והתשובה היא … בהחלט!

את ואתה מסתירים, שלא לומר גונבים מאתנו את השפע שלכם! מה אנחנו לא יודעים עליכם?

אתם משוגעים, עם מוח מופרע? (בקטע טוב) תנו לנו רעיונות משוגעים, תביאו את האנרגיה הזאת למשרד, לשולחן, לישיבות – אל תעצרו את עצמכם.

אתם מוזיקליים? אולי אנחנו יכולים לשלב את זה במוצר שלנו, באירוע שלנו, במחלקת HR לחגים… למה לא?!

יש תחום ייחודי שאתם מבינים בו ממש ותוכלו להעביר הרצאה מעשירה במקום שנביא מרצה מבחוץ?

אתם מבינים לאן אני חותרת?

בקטע הכי טוב והכי לא קריפי, אנחנו רוצים לדעת עליכן ועליכם הכל!

ועוד צעד אחד קדימה…

אתם רווקים ומחפשים אהבה? אולי בת דודה שלי מושלמת בשבילכם?

אולי אנחנו לא מגיעים לאותו מקום כל יום במקרה? אולי יש עוד חלקים בנו שיכולים להשתלב ולהטיב עמנו… אני מאמינה שכן! בטוח שכן!

כשאנחנו עורכים אירועי הפגה אנחנו מקווים שאנשים יתחברו ויגלשו בעצמם לשיחות מעמיקות ואישיות שכאלה ואני מציעה לעשות זאת בדרך רגישה, בטוחה וטבעית אך מכוונת, להגיע לתוצאות, להגיע לשיפור ניכר ומשמעותי. 

אני מציעה לקחת את הסיסמה "העובד במרכז" ולקחת את המרכיב האנושי המופלא ולהרים אותו לגבהים בהם הוא אמור להימצא.  לגבהים בהם כל אחת ואחד נוצצים וחיבורים קסומים מתרחשים.

רקע מקצועי של המנחה – רונה אביב שאול, עם ניסיון של יותר משני עשורים בהדרכה והנחייה של קבוצות, הפעלות וסדנאות. עבודה עם מגוון קהלים: ילדים, נוער, חיילים ובוגרים קהילה מיוחדת ומתמודדי נפש.

הכשרות אקדמאיות: תואר שני בשינוי חברתי ותודעתי בעזרת אמנויות, הנחיית קבוצות כולל התמחות בהנחיית קבוצות בזום (הקריה האקדמית אונו) תואר ראשון במדעי החברה והרוח (או"פ). משחק (יורם לוינשטיין). תקשורת וניהול (מכללה למנהל)  הכשרות תעודה:,NLP   תטא הילינג, אימון גופני, משחק מול מצלמה, משחק מהחיים.  לימודי העשרה:  מיינדפולנס, קבלה, סיינטולוגיה, מגירות, טנטרה.

נגיעה אישית של המנחה – לזהות במהירות את הטוב של כל אחת ואחד ולהאיר על זה, להתחבר עם אנשים ולחבר בניהם, להוציא את המיטב מאנשים חרף ציניות וחסמים ולייצר חיבור למקום אמתי ע"י גישה ושפה מעשית והומוריסטית ולא "רוחנית" או "מתעופפת" ובדרך רכה, אינטליגנטית ועם טקט ורגישות גבוהה. ובתכלס – סוחפת באהבה וגישה חיובית ומעוררת תחושה להעז.

תגובות כמו יאוו הוא פעם ראשונה ככה, איך עשית שהיא תעשה ככה, אף פעם לא ראיתי את עצמי ככה ועוד ועוד על בסיס יום יומי. 

אני מאמינה שאנחנו במיטב שלנו כאשר כל אחד מאתנו מביא את הטוב שבו, ובאופן ישיר כאשר היחיד מתחזק גם הקבוצה מתחזקת.


מי שמחפש לחזק את הצוות שלו – סדנת העצמה אישית וקבוצתית עם רונה, זה בדיוק מה שאתם מחפשים.

לפרטים נוספים והזמנות:
רונה | [email protected] | 050-6536662
או השאירו פרטים בתחתית האתר ואחזור אליכם.