רונה אביב הפקות- הפקות תוכן

מברק מזמר - הפתעה מטורפת שלא תשכח

ליום הולדת, לשנה טובה, לחג אהבה, לבשורה טובה או סתם ליום שבשגרה…
לפרטיים ולא רק לילדים,

הדבר הכי מגניב שהורה יכול לעשות לילד שלו: שאני אכנס לכיתה באמצע שיעור משעמם, בדיוק כשהוא חושב: "למה אף פעם לא קורה שום דבר מפתיע ומרגש באמצע שיעור"..לפתע, בובת ענק נכנסת לכיתה.צחוק והלם זו התגובה הראשונה.הבובה שרה וסוחפת את כולם להצטרף לשיר יום הולדת. מיד אחרי זה הבובה מקריאה ברכות וכמובן ישנה חגיגה עם בלונים, עוגת יום הולדת אישית. לסיום, כולם פורצים בשירה עליזה לסיום מתוק של חגיגת היום הולדת. 

ההתלהבות נשארת ובהפסקה החברים מהכיתות המקבילות מספרים את חווית היום. הצלצול שיגיע לאחר מכן והסיפור עוד יסופר פעמים רבות..

ועכשיו למבוגרים, 
למבוגרים הצוות מגיע לסוגים שונים של מקומות: למרצה בפקולטה באמצע הרצאה ופעם לסטודנט, למסיבה של סבא בן שמונים, לאמרגן שהשחקן שלו מעריך את עבודתו, לאישה שבעלה אוהב אותה ככה באמצע היום ועוד דוגמאות יפות ומרגשות…

אנחנו מקפידים שהדרך של המברק המזמר תהיה עדינה, נימוסית ועם המון טאקט ורגישות כדי לא להרוס הפתעה מקסימה ולהפוך אותה לרגע מביך. ואנחנו מבטיחים לכם שההפתעה שלכם תהיה מושלמת ומקסימה. זר בלונים קטן, שיר יום הולדת, ברכה מרגשת שחושפת ממי המתנה, עוגת יום הולדת אישית, נר ומשאלה…
כשהולכים הקסם עדיין לא מתפוגג, ההפתעה המוחלטת וההתרגשות עדיין בלב והטלפון שלאחר מכן.. 

וכעת לעסקים,
ללקוח שברצונכם להשיג או ללקוח שברצונכם לשמר. לדרך מקורית לקדם את עצמכם או את העסק שלכם אצל מי שאתם חפצים. אנחנו נכנסים לכל מקום ולכל מנכ"ל בלי בעיות, בגישה נעימה, מקורית ומשמחת שמשיארה חיוך אצל כל אחד. היעזרו בנו, השתמשו בנו… אנחנו הוצאה מוכרת. הפתעה מטורפת, לאדם יקר לליבכם, הפתעה שלא תשכח לעולם.
מברק מזמר לפרטיים ולעסקים.