רונה אביב הפקות- הפקות תוכן
פעילויות לפורים

הפנינג פורים שמח!

חברת רונה אביב הפקות עובדת כבר 13 שנים עם מוסדות חינוך, חינוך מיוחד, סלי-תרבות, גנים, בתי ספר יסודיים, עיריות וחברות פרטיות, קהילות חילוניות ודתיות. ומציעה מגוון הצגות והפעלות תוכן בעלות ערך מוסף מעשיר ומעצים לילדים ומוסר השכל. כל ההצגות וההפעלות איכותיות ומושקעות לחוויה מלאה של הילדים: תפאורה, פסקול, תחפושות, אביזרים, בובות, קסמים, פלייבקים ועוד הפתעות.
פעילות מטריפה לפורים – דמיון, משחק, רוח שטות והרבה שמח!

פעילויות שונות לגילאים שונים:  
יער הקסום של פורים- גילאי 3-7:
כל הילדים מגיעים זה יער שבו כל ילד הופך להיות הדמות אליה הוא התחפש. הילדים לומדים כיצד להנפיש דמויות ולשחק אותן, זוהי פעילות בדמיון מודרך המשלבת משחק והצגה. היער של פורים הוא מצחיק, קסום ופרוע ובו עוברים הילדים מגוון משימות מגבשות ומצחיקות. הם מגלים את כוחות הקסם שלהם ועושים קסמים.
 

את הפעילות ניתן להעביר גם בתאורת אולטרה סגול בליווי אביזרים וסטיקלייטים זוהרים לכל הילדים, מעניק חוויית דמיון עשירה, מהפנטת ומרהיבה.

הצגה קומית- הקוסם מארץ עוץ: שהיא גם סדנת משחק, משימות גיבוש מצחיקות. העצמה חברתית ומוסר השכל. משך, עד 50 דקות. מתאים לטווח גילאים רחב.

הקוסם מארץ עוץ- – מופע אינטראקטיבי עם הילדים. טוויסט לפורים, מופע קומי ומטורף! הילדים לומדים להיות שחקנים, לעמוד על הבמה, לדבר על הבמה, ביטחון עצמי, להופיע מול קהל וכמובן למשחק.

הם עושים את ההצגה יחד עם השחקנית ומנגנים את הקוסם מארץ עוז שמלווה אותנו לכל אורכה. המופע מלווה גם בנופים, תלבושות, אבזרים ופסקול למחזות הזמר.

כל הילדים הם דמויות במחזה והקוסם מדבר איתם ולוקח אותם למסע בשביל האבן הצהובה, שם הם עוברים משימות – חברות, מוח, אומץ, לב, קסם. כל משימה באה ללמד אותנו על היכולות השונות שלנו, אמונה בהן ועזרה לחברים לאורך הדרך.

הילדים מתכנסים לקוסם – לטקס הגשמת המשאלה : בטקס הילדים לומדים את ההבדל בין בקשה למשאלה. לבקש מאמא ואבא לקנות לנו משהו זו בקשה ומשאלה היא לבקש להצליח לעשות משהו שעוד לא הצלחתי בו אבל אני רוצה, כמו לשחות, לרכוב על אופניים, לעשות קסמים, להצליח במשהו בכיתה וכו '. . בסוף הטקס המרגש הילדים לומדים שהקוסם שדיבר איתם הוא בעצם ילד שהתחזה לקוסם וכל המשימות שעשו בעצמם ולא עזרו לו בכלל וכך הגיעו למוסר המוסיקה של ההצגה כי הכוח להגשים משאלות הוא שלנו ואני שואל את עצמנו ויכול לעזור ולעזור לחברים בדרך.

זו חוויה מיוחדת לילדים ומופע פעיל ומצחיק ומרגש עם ערך מוסף ומוסר של מהי משאלה וממי מבקשים זאת ושהם חייבים להאמין בכוחותיהם ולעזור לחברים.

גילאי 8-14 – משחקי במה וקומיקס פעילים:
מסיבת פורים שהיא שלב פעיל בו אנו המנחים והם הכוכבים המופיעים. פעילות מכוננת, מצחיקה ומגניבה של נולד ליצנים, כוכב נולד, מופע כישרונות, משחקי לוח מצחיקים ומסיבה המשלבת משחק ריקוד בסגנונות ושירה מתחלפים.

ניתן להעביר את הפעילות גם בתאורה אולטרה סגולה ובאביזרים זוהרים ובפנסים צבעוניים, המעניקים חווית מסיבה מגניבה ומהפנטת במועדון.
למי שרוצה להפוך את אירוע החג המשמח הזה להתרחשות שלמה יכול להוסיף דוכני איפור, קעקועים נצנצים, בלונים מעוצבים, בובת ענק שמסתובבת סביב הילדים ולהעניק חוויה שלמה של יום כיף.
הפעילות מלווה בתמונות, שירים, משחקים עם בובת ענק, ריקודים, תיאטרון בובות וקסמים. משך הפעילות הוא בין 45 דקות לשעה.

יכול להכיל הכל או רק אחת מהאפשרויות המוצעות עבורך לבחור:
אווירה ומטרת החג – שטויות, משחק ותלבושות
קבלת פנים מצחיקה ומקסימה של ליצנית ובובות ענק מטורפות שעושות שטויות עם הילדים וההזדמנות להצטלם למזכרת.

מסיבת ריקודים ושירים בסגנונות מתחלפים, זוהרים באולטרה סגול, מלווים באביזרים זוהרים לכל הילדים – צמידים ופנסים. חוויה מטורפת ומהממת עם אווירת מסיבה מטורפת. (חייב להיות במקום חשוך) למשך 30-20 דקות.

אטרקציות זוהרות / צבעוניות:
עמדת צביעה לקעקועים זוהרים במיוחד. משך כל הפעילויות.
מעמד איפור אולטרה. משך כל הפעילויות.
אותן עמדות ניתנות גם ללא אולטרה סגול.
עמדות תסרוקות מגניבות עם תוספות שיער וצמות צבעוניות. משך כל הפעילויות.
עמדת קעקועים – מדבקות ונצנצים. משך כל הפעילויות.
מיקום צורת בלון – הילדים חווים בעצמם בעזרת המדריך. משך כל הפעילויות.