רונה אביב הפקות- הפקות תוכן

פעילויות ליום המשפחה

רונה אביב הפקות מציעה לכם שתי פעילויות מומלצות ליום המשפחה:
היער הקסום: גילאי 3-7
פעילות קסומה, מגבשת ומרגשת בה ההורים או סבא וסבתא לוקחים את כל הילדים ליער קסום.

הילדים מגיעים ליער בו הם מגלים את הכוחות שלהם. היער נותן לילדים מגוון משימות מגבשות שיוכחו כי יש להם כוחות קסומים. הילדים יבצעו משימות אומץ, כוח, לב, צחוק ואת הכוחות לשם ביצוע המשימות הם יקבלו מהמשפחה שלהם. לאחר שיגלו את כל הכוחות שלהם ילמדו כילדים כי יש להם גם כוחות קסם ויעשו מופע קסמים למשפחות שלהם.

הפעילות מלווה בתפאורה, הגברה, משחק בובת ענק, תיאטרון בובות, קסמים, שירים וריקודים.
משך הפעילות בין 45 דקות לשעה.
את הפעילות ניתן להעביר גם בתאורת אולטרה סגול, תחפושות ואביזרים זוהרים לכל הילדים, לשם הענקת חוויית דמיון מושלמת באווירה מהפנטת ומרהיבה.
ניתן להוסיף איפור לכל הילדים בו הם בוחרים לאיזה דמות קסומה הם רוצים להפוך.

הקוסם מארץ עוץ: גילאי 5-9

פעילות מדהימה בה כל הילדים הם השחקנים והדמויות בסיפור. הם מופיעים בהצגה מול משפחותיהם ומוציאים את כולם למסע שביל האבנים הצהובות בליווי פס קול הקוסם מארץ עוץ.

בדרך הילדים מקבלים כוחות מהמשפחות שלהם כדי לעבור את המכשולים בדרך. על הילדים לעבור מגוון משימות- אומץ, לב, מוח, חברות ולגלות את כוחות הקסם שלהם ולהעביר מופע קסמים למשפחות.
כולם מגיעים יחד אל הקוסם הגדול מארץ עוץ ומגלים כי הקוסם בסיפור הוא ילד שהתחזה לקוסם ובעצם הם בעלי הכוחות להגשמת משאלות ליבם. הם מביעים משאלה להצליח בדבר שהם רוצים ועד היום עוד לא הצליחו.
פעילות בעלת ערך מוסף אדיר של משמעות, גיבוש חברי, אמונה ביכולות, הופעה ומשחק והבעה עצמית וכמובן מאחד ומרגש עקב שיתוף המשפחות שלהם.
הפעילות מלווה בתפאורה, הגברה, פס קול, תלבושות, אביזרים, משחק בובת ענק, שירים, ריקודים וקסמים.

ניתן להוסיף איפור לכל ילד על פי דמות שהוא חולם להיות.